Nově otevřeno!! Opravy a servis koloběžek v Praze 4 Krči

Micro Flex Air

Micro Flex Air je skládací koloběžka s nafukovacími kolečky o průměru 200 mm. Jedná se tak o unikátní skládací koloběžku s nafukovacími kolečky.

výprodej poslední kus
Kód: 2353
5 690 Kč –28 % 4 090 Kč
micro flex air 200mm
Akce Tip Výprodej
5 690 Kč –28 %

Popis a technické informace

Micro Flex Air

Micro Flex Air je skládací koloběžka s nafukovacími kolečky o průměru 200 mm. Jedná se tak o unikátní skládací koloběžku s nafukovacími kolečky, která z velké části eliminují vibrace, takže zvládne bez problému i ten nejhrubší asfalt, lesní cesty, ale i pevnější travnatý povrch, a jiné.
Dále je potřeba zmínit pružnou patentovanou nášlapnou desku z kompozitních materiálů, která v kombinaci s nafukovacími kolečky vytváří velice pohodlnou skládací koloběžku. Deska tedy eliminuje vibrace a při odrazu se mírně prohýbá.
Nafukovací kolečka jsou vysoce komfortní, ale díky valivému odporu jsou oproti pevným PU kolečkům pomalejší. U těžších jezdců na hranici nosnosti (100 kg) není koloběžka Flex Air tak rychlá jako koloběžky s pevnými 200 mm kolečky.
Koloběžka je vybavena předním a zadním blatníkem, který zároveň slouží jako brzda. Výška řídítek je nastavitelná od 72 cm do 102 cm nad zemí. Rukojeti řídítek jsou sklopné pro ještě větší úsporu místa při složení.

Jedinečnost

  • pohodlná,
  • kompozitní, pružná deska vstřebávající drobné vibrace
  • nafukovací 200 mm kolečka
  • vhodná do mírného terénu (zpevněné lesní cesty, hrubší asfalt, atd.)
  • koloběžka do města, ale i větší vzdálenosti
Zpět do obchodu