Nově otevřeno!! Opravy a servis koloběžek v Praze 4 Krči

Koloběžka Crussis Cobra 4.3

Crussis koloběžka Cobra 4.3

- Nezávislý a obsáhlý TEST koloběžky CRUSSIS COBRA - ZDE 

Koloběžka pro dospělé Crussis Cobra 4.3 je lehká hliníková koloběžka s hliníkovým rámem a velkými nafukovacími koly. Díky nastavitelné výšce stupátka je skvělá do ulic i do terénu, na dlouhé i krátké tratě.  Tento model je vhodný jak pro začínající i pokročilé jezdce.

 

Koloběžka je vhodná pro jezdce od 140 - 190 cm vysoké.

Nosnost koloběžky je  120 Kg.

výprodej poslední kus
Kód: 2368
9 990 Kč –17 % 8 300 Kč
cobra 4 3
Akce Tip Výprodej
9 990 Kč –17 %

Unikátní hliníkový rám koloběžek Crussis Cobra byl vyvinut tak, aby se zadní vidlicí tvořil jeden celek. To eliminuje únavové lomy v místech, kde je vidlice ke stupátku obvykle přivařena. Kónický tvar hlavové trubky spolu s trojúhelníkovým profilem krku zvyšuje pevnost rámu.

 

Komfort zajišťuje nejen vyladěná geometrie, ale také stabilní kola obuta do osvědčených plášťů Schwalbe Marathon Racer, které mají extrémně nízký valivý odpor a výborný záběr.

 

Pro co nejpohodlnější jízdu je pak koloběžka vybavena spolehlivými čelisťovými brzdami TEKTRO, zvonkem na levé páce a pohodlnými silikonovými gripy

Nastavení světlé výšky nášlapu

Díky použití dvou patek na zadní vidlici lze volit mezi vyšší a nižší polohou stupátka. Zadní kolo lze upnout do dvou poloh, a tím regulovat světlou výšku koloběžky v závislosti na terénu.

 

Pro jízdu na hladkém povrchu je ideální zvolit nižší světlou výšku nášlapu (45 mm) a při každém odrazu šetřit stojnou nohu. V terénu by však 45 mm nemuselo stačit, ale 65 mm světlé výšky, na které se koloběžka dostane při zvýšení nášlapu, projede téměř cokoliv.

Zpět do obchodu